Autor:

Przemek Nosek

Utworzono:

26.03.2016

Łobzonka wygrywa szalenie ważny mecz. Przed meczem było wiadomo - ta drużyna, która wygra z całą pewnością odetchnie i nieco oddali się od strefy spadkowej. Presję wyniku strasznie było widać w tymże spotkaniu.Początek pierwszej połowy to głównie gra w środku pola, dopiero potem akcje zaczęły się zazębiać. I właśnie jedną z akcji, po kapitalnej asyście Mateusza Święcha, wykorzystał Daniel Gawroński, który ładnym strzałem strzelił (jak się później okazało) jedyną bramkę w tym pojedynku. Oprócz tego, nasz zespół stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji, zwłaszcza po stałych fragmentach gry - w 40. minucie, przy wyniku 1:0, do rzutu wolnego podszedł Mateusz Szcześniak i kapitalnym strzałem próbował pokonać bramkarza gości, jednak ten koniuszkami palców sparował piłkę na poprzeczkę.
Druga odsłona to niemalże visa vi pierwszej połowy. Walka w środku pola, zero odpuszczania i szał radości na sam koniec. Mamy 3 punkty i oddychamy trochę głębiej, kiedy patrzymy na tabelę. Kolejny mecz dopiero za 2 tygodnie, na wyjeździe w Szamocinie - teraz pauza (możliwe, że rozegramy mecz towarzyski).